Отзывы о компании Интернет-магазин "Шкатулка"
- Анна К.
Дякую)
Людмила Е.- Руденко Ю.
- Инна З.
Увесь замовлений у магазині "Шкатулка" товар дуже сподобався - і на вигляд, і, головне, за якістю. Однієї позиції не було в наявності, то продавець повернув у посилочці його вартість, дякую. Рекомендую цей магазин. Дякую за чудове обслуговування!
Лариса П.- Фомина Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Елена Л.
- Міхалець О.
- Міхалець О.
- Неля Д.